NRS8030T220MJGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T220MJGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 22UH 1.9A 91 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T220MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T220MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T220MJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T220MJGJ is described as FIXED IND 22UH 1.9A 91 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL