NRS8030T1R5NJGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T1R5NJGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1.5UH 5.3A 15.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T1R5NJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T1R5NJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T1R5NJGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T1R5NJGJV is described as FIXED IND 1.5UH 5.3A 15.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE