NRS8030T1R0NJGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T1R0NJGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1UH 6.2A 11.7 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T1R0NJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T1R0NJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T1R0NJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T1R0NJGJ is described as FIXED IND 1UH 6.2A 11.7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"