NRS8030T150MJGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T150MJGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 15UH 2.2A 78 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T150MJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T150MJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T150MJGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T150MJGJV is described as FIXED IND 15UH 2.2A 78 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.