NRS8030T100MJGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T100MJGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 10UH 3A 42.9 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T100MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T100MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T100MJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T100MJGJ is described as FIXED IND 10UH 3A 42.9 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"