NRS6045T4R5MMGK Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6045T4R5MMGK
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 4.5UH 3.1A 39 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6045T4R5MMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T4R5MMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T4R5MMGK is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6045T4R5MMGK is described as FIXED IND 4.5UH 3.1A 39 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.