NRS6045T470MMGKV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6045T470MMGKV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 47UH 1.15A 274.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6045T470MMGKV Taiyo Yuden
    NRS6045T470MMGKV Taiyo Yuden
    NRS6045T470MMGKV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6045T470MMGKV is described as FIXED IND 47UH 1.15A 274.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.