NRS6045T470MMGK Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6045T470MMGK
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 47UH 1.15A 274.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6045T470MMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T470MMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T470MMGK is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6045T470MMGK is described as FIXED IND 47UH 1.15A 274.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE