NRS6045T3R0NMGK Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6045T3R0NMGK
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3UH 3.3A 31.2 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6045T3R0NMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T3R0NMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T3R0NMGK is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6045T3R0NMGK is described as FIXED IND 3UH 3.3A 31.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN