NRS6045T220MMGKV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6045T220MMGKV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 22UH 1.6A 139.1 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6045T220MMGKV Taiyo Yuden
    NRS6045T220MMGKV Taiyo Yuden
    NRS6045T220MMGKV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6045T220MMGKV is described as FIXED IND 22UH 1.6A 139.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.