NRS6045T1R8NMGK Taiyo Yuden
  • More about NRS6045T1R8NMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T1R8NMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T1R8NMGK is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6045T1R8NMGK is described as FIXED IND 1.8UH 3.9A 24.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM