NRS6045T1R0NMGKV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6045T1R0NMGKV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1UH 4.5A 18.2 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6045T1R0NMGKV Taiyo Yuden
    NRS6045T1R0NMGKV Taiyo Yuden
    NRS6045T1R0NMGKV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6045T1R0NMGKV is described as FIXED IND 1UH 4.5A 18.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.