NRS6045T1R0NMGK Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6045T1R0NMGK
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1UH 4.5A 18.2 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6045T1R0NMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T1R0NMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T1R0NMGK is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6045T1R0NMGK is described as FIXED IND 1UH 4.5A 18.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V