NRS6045T150MMGK Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6045T150MMGK
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 15UH 1.9A 91 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6045T150MMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T150MMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T150MMGK is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6045T150MMGK is described as FIXED IND 15UH 1.9A 91 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.