NRS6045T101MMGK Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6045T101MMGK
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 100UH 750MA 605.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6045T101MMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T101MMGK Taiyo Yuden
    NRS6045T101MMGK is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6045T101MMGK is described as FIXED IND 100UH 750MA 605.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM