NRS6028T4R7MMGKV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6028T4R7MMGKV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 4.7UH 3A 40.3 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6028T4R7MMGKV Taiyo Yuden
    NRS6028T4R7MMGKV Taiyo Yuden
    NRS6028T4R7MMGKV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6028T4R7MMGKV is described as FIXED IND 4.7UH 3A 40.3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.