NRS6028T470MMGJV Taiyo Yuden
  • More about NRS6028T470MMGJV Taiyo Yuden
    NRS6028T470MMGJV Taiyo Yuden
    NRS6028T470MMGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6028T470MMGJV is described as FIXED IND 47UH 920MA 390 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE