NRS6028T3R0NMGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6028T3R0NMGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3UH 3.4A 29.9 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6028T3R0NMGJ Taiyo Yuden
    NRS6028T3R0NMGJ Taiyo Yuden
    NRS6028T3R0NMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6028T3R0NMGJ is described as FIXED IND 3UH 3.4A 29.9 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM