NRS6028T330MMGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6028T330MMGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 33UH 1.1A 286 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6028T330MMGJ Taiyo Yuden
    NRS6028T330MMGJ Taiyo Yuden
    NRS6028T330MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6028T330MMGJ is described as FIXED IND 33UH 1.1A 286 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.