NRS6028T2R2NMGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6028T2R2NMGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.7A 26 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6028T2R2NMGJ Taiyo Yuden
    NRS6028T2R2NMGJ Taiyo Yuden
    NRS6028T2R2NMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6028T2R2NMGJ is described as FIXED IND 2.2UH 3.7A 26 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL