NRS6028T220MMGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6028T220MMGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 22UH 1.4A 135 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6028T220MMGJV Taiyo Yuden
    NRS6028T220MMGJV Taiyo Yuden
    NRS6028T220MMGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6028T220MMGJV is described as FIXED IND 22UH 1.4A 135 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"