NRS6028T220MMGJ Taiyo Yuden
  • More about NRS6028T220MMGJ Taiyo Yuden
    NRS6028T220MMGJ Taiyo Yuden
    NRS6028T220MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6028T220MMGJ is described as FIXED IND 22UH 1.4A 175.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"