NRS6028T150MMGJ Taiyo Yuden
  • More about NRS6028T150MMGJ Taiyo Yuden
    NRS6028T150MMGJ Taiyo Yuden
    NRS6028T150MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6028T150MMGJ is described as FIXED IND 15UH 1.8A 123.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.