NRS6028T100MMGK Taiyo Yuden
  • More about NRS6028T100MMGK Taiyo Yuden
    NRS6028T100MMGK Taiyo Yuden
    NRS6028T100MMGK is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6028T100MMGK is described as FIXED IND 10UH 1.9A 84.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.