NRS6020T6R8NMGJ Taiyo Yuden
  • More about NRS6020T6R8NMGJ Taiyo Yuden
    NRS6020T6R8NMGJ Taiyo Yuden
    NRS6020T6R8NMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6020T6R8NMGJ is described as FIXED IND 6.8UH 1.8A 102 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.