NRS6020T4R7NMGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6020T4R7NMGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.15A 69.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6020T4R7NMGJV Taiyo Yuden
    NRS6020T4R7NMGJV Taiyo Yuden
    NRS6020T4R7NMGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6020T4R7NMGJV is described as FIXED IND 4.7UH 2.15A 69.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE