NRS6020T100MMGGV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6020T100MMGGV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 10UH 1.5A 150 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6020T100MMGGV Taiyo Yuden
    NRS6020T100MMGGV Taiyo Yuden
    NRS6020T100MMGGV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6020T100MMGGV is described as FIXED IND 10UH 1.5A 150 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK