NRS6020T100MMGG Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6020T100MMGG
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 10UH 1.5A 150 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6020T100MMGG Taiyo Yuden
    NRS6020T100MMGG Taiyo Yuden
    NRS6020T100MMGG is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6020T100MMGG is described as FIXED IND 10UH 1.5A 150 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.