NRS6014T100MMGGV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6014T100MMGGV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 10UH 1.4A 168 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6014T100MMGGV Taiyo Yuden
    NRS6014T100MMGGV Taiyo Yuden
    NRS6014T100MMGGV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6014T100MMGGV is described as FIXED IND 10UH 1.4A 168 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM