NRS6012T6R8MMGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6012T6R8MMGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.35A 198 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6012T6R8MMGJV Taiyo Yuden
    NRS6012T6R8MMGJV Taiyo Yuden
    NRS6012T6R8MMGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6012T6R8MMGJV is described as FIXED IND 6.8UH 1.35A 198 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK