NRS6012T680MMGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6012T680MMGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 68UH 410MA 1.392 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6012T680MMGJV Taiyo Yuden
    NRS6012T680MMGJV Taiyo Yuden
    NRS6012T680MMGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6012T680MMGJV is described as FIXED IND 68UH 410MA 1.392 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V