NRS6012T5R3MMGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6012T5R3MMGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 5.3UH 1.55A 150 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6012T5R3MMGJV Taiyo Yuden
    NRS6012T5R3MMGJV Taiyo Yuden
    NRS6012T5R3MMGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6012T5R3MMGJV is described as FIXED IND 5.3UH 1.55A 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM