NRS6012T3R3NMGGV Taiyo Yuden
  • More about NRS6012T3R3NMGGV Taiyo Yuden
    NRS6012T3R3NMGGV Taiyo Yuden
    NRS6012T3R3NMGGV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6012T3R3NMGGV is described as FIXED IND 3.3UH 1.7A 126 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"