NRS6012T1R5NMGGV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6012T1R5NMGGV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.1A 80.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6012T1R5NMGGV Taiyo Yuden
    NRS6012T1R5NMGGV Taiyo Yuden
    NRS6012T1R5NMGGV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6012T1R5NMGGV is described as FIXED IND 1.5UH 2.1A 80.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.