NRS6012T1R0NMGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6012T1R0NMGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1UH 2.4A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6012T1R0NMGJV Taiyo Yuden
    NRS6012T1R0NMGJV Taiyo Yuden
    NRS6012T1R0NMGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6012T1R0NMGJV is described as FIXED IND 1UH 2.4A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.