NRS6012T150MMGJ Taiyo Yuden
  • More about NRS6012T150MMGJ Taiyo Yuden
    NRS6012T150MMGJ Taiyo Yuden
    NRS6012T150MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6012T150MMGJ is described as FIXED IND 15UH 800MA 354 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS