NRS6010T4R7MMGFV Taiyo Yuden
  • More about NRS6010T4R7MMGFV Taiyo Yuden
    NRS6010T4R7MMGFV Taiyo Yuden
    NRS6010T4R7MMGFV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6010T4R7MMGFV is described as FIXED IND 4.7UH 1.4A 198 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"