NRS6010T4R7MMGF Taiyo Yuden
  • More about NRS6010T4R7MMGF Taiyo Yuden
    NRS6010T4R7MMGF Taiyo Yuden
    NRS6010T4R7MMGF is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6010T4R7MMGF is described as FIXED IND 4.7UH 1.4A 198 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE