NRS6010T100MMGFV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS6010T100MMGFV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS6010T100MMGFV Taiyo Yuden
    NRS6010T100MMGFV Taiyo Yuden
    NRS6010T100MMGFV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS6010T100MMGFV is described as FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.