NRS5040T6R8MMGJ Taiyo Yuden
  • More about NRS5040T6R8MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5040T6R8MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5040T6R8MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5040T6R8MMGJ is described as FIXED IND 6.8UH 2.4A 63.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS