NRS5040T3R3NMGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS5040T3R3NMGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3.3UH 3.3A 27 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS5040T3R3NMGJ Taiyo Yuden
    NRS5040T3R3NMGJ Taiyo Yuden
    NRS5040T3R3NMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5040T3R3NMGJ is described as FIXED IND 3.3UH 3.3A 27 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.