NRS5040T330MMGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS5040T330MMGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 33UH 1.2A 234 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS5040T330MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5040T330MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5040T330MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5040T330MMGJ is described as FIXED IND 33UH 1.2A 234 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.