NRS5040T1R5NMGJ Taiyo Yuden
  • More about NRS5040T1R5NMGJ Taiyo Yuden
    NRS5040T1R5NMGJ Taiyo Yuden
    NRS5040T1R5NMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5040T1R5NMGJ is described as FIXED IND 1.5UH 4.5A 22.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.