NRS5040T100MMGJ Taiyo Yuden
  • More about NRS5040T100MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5040T100MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5040T100MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5040T100MMGJ is described as FIXED IND 10UH 2.1A 72.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.