NRS5030T3R3MMGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS5030T3R3MMGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3.3UH 3A 39 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS5030T3R3MMGJV Taiyo Yuden
    NRS5030T3R3MMGJV Taiyo Yuden
    NRS5030T3R3MMGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5030T3R3MMGJV is described as FIXED IND 3.3UH 3A 39 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM