NRS5030T330MMGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS5030T330MMGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 33UH 800MA 292.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS5030T330MMGJV Taiyo Yuden
    NRS5030T330MMGJV Taiyo Yuden
    NRS5030T330MMGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5030T330MMGJV is described as FIXED IND 33UH 800MA 292.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM