NRS5030T150MMGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS5030T150MMGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 15UH 1.4A 162.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS5030T150MMGJV Taiyo Yuden
    NRS5030T150MMGJV Taiyo Yuden
    NRS5030T150MMGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5030T150MMGJV is described as FIXED IND 15UH 1.4A 162.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.