NRS5030T150MMGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS5030T150MMGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 15UH 1.4A 125 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS5030T150MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5030T150MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5030T150MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5030T150MMGJ is described as FIXED IND 15UH 1.4A 125 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A