NRS5030T100MMGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS5030T100MMGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 10UH 1.7A 91 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS5030T100MMGJV Taiyo Yuden
    NRS5030T100MMGJV Taiyo Yuden
    NRS5030T100MMGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5030T100MMGJV is described as FIXED IND 10UH 1.7A 91 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.