NRS5030T100MMGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS5030T100MMGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 10UH 1.7A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS5030T100MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5030T100MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5030T100MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5030T100MMGJ is described as FIXED IND 10UH 1.7A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F